Sezonu kupasız tamamlayan Trabzonspor’da yönetim, teknik direktör Abdullah Avcı ile bir görüşme yapacak. 2025’in sonuna kadar sözleşmesi olan deneyimli çalıştırıcının kalıp kalmayacağı görüşmenin ardından netlik kazanacak.

Trabzonspor’da gözler Abdullah Avcı ile yönetim arasında gerçekleştirilecek zirveye çevrildi. Bordo-mavili camiayı ikiye bölen deneyimli teknik adam ile devam edilip edilmeyeceği yapılacak görüşmenin ardından ortaya çıkacak. Karadeniz temsilcisinde bir grup Abdullah Avcı ile devam edilmesini desteklerken bir grup ise adı Güney Kore Milli Takımı ile anılan Şenol Güneş’in geri gelmesini istiyor.

Tarihe geçmişti

A Milli Takım'da hedef grup ikinciliği! Arda Güler oynayacak mı? A Milli Takım'da hedef grup ikinciliği! Arda Güler oynayacak mı?

Trazbsonspor’daki ikinci dönemini geçiren Avcı, söz konusu süreçte takımın başında 37 resmi maça çıkarken 1.97’lik puan ortalaması tutturdu. Sezonun 9. haftası öncesinde Bjelica’nın yerine göreve gelen deneyimli teknik adam yönetimindeki bordo-mavililer ligde 67 puanla 3. olurken Türkiye Kupası’nda ise final oynadı. 60 yaşındaki çalıştırıcı, ilk döneminde Karadeniz temsilcisini 37 yıl sonra Süper Lig şampiyonluğuna taşımıştı

Editör: Çağlar Aslan