"Başkomiser Volkan" yalanına inanan yaşlı adamın 1 milyon 375 bin lirası dolandırıldı "Başkomiser Volkan" yalanına inanan yaşlı adamın 1 milyon 375 bin lirası dolandırıldı

Ben & Jerry's, dünya genelinde popüler olan bir dondurma markasıdır. 1978 yılında Vermont, ABD'de Ben Cohen ve Jerry Greenfield tarafından kurulan marka, lezzetli ve yaratıcı dondurma çeşitleri ile tanınır. Ben & Jerry's, sosyal ve çevresel sorumluluk projeleri ile de bilinir.

Ben & Jerry's Hangi Ülkenin Ürünü? Ben & Jerry's Kimin?

Ben & Jerry's, Amerikan merkezli Unilever'e ait bir markadır. Unilever, 2000 yılında Ben & Jerry's'i satın almıştır. Marka, dünya genelinde çeşitli ülkelerde üretilmekte ve pazarlanmaktadır.

Ben & Jerry's İsrail’in Ürünü Mü?

Hayır, Ben & Jerry's, Amerikan merkezli bir dondurma markasıdır ve Unilever tarafından üretilmektedir. İsrail ile doğrudan bir bağlantısı yoktur. Ancak, bazı tüketiciler Ben & Jerry's'in sosyal ve politik duruşları nedeniyle boykot çağrıları yapabilmektedir.

Ben & Jerry's Boykot Ürünü Mü? Ben & Jerry's Boykot Mu?

Ben & Jerry's, bazı politik ve sosyal duruşları nedeniyle zaman zaman boykot çağrılarına maruz kalabilir. Bu boykotlar, genellikle sosyal medya platformlarında ve çeşitli kampanyalar aracılığıyla yayılmaktadır. Ancak, şu an itibariyle belirli bir boykot kampanyası bulunmamaktadır.

Okuyucunun Dikkatine

Bu yazı yazıldığı tarihte, Ben & Jerry's'e karşı herhangi bir boykot kampanyası bulunmamaktadır. Markalarla ilgili durumlar zamanla değişebilir, güncel bilgi ve haberlere göz atmanız önemlidir.

Editör: Semra Köylü