Damadın ayakları kırılınca nikahı hastanede kıydılar Damadın ayakları kırılınca nikahı hastanede kıydılar

Berfin Bitirim-Muhabir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile evleneceği iddia edilen gazeteci Ecem Toplar ile ilgili detaylar herkesin merak ettiği ana gündem maddelerinden biri oldu. Birçok vatandaş Ecem Toplar’ın kişisel hayatı ile ilgili detayları Google üzerinden araştırıyor.

Sizler için gazeteci Ecem Toplar ile ilgili bilinmesi gereken tüm detayları derledik. Peki BengüTürk TV sunucusu Ecem Toplar kimdir, kaç yaşında? Ecem Toplar nereli? İşte konuya ilişkin tüm detaylar…

Resim 2024 07 02 172417910

ECEM TOPLAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

BengüTürk TV’de “Hariciye” programının editörlüğünü yapan Ecem Toplar, İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Aslen Malatyalı olduğu bilinen Ecem Toplar 30 yaşındadır.

Ecem Toplar, Türkiye’de MHP’ye yakınlığıyla bilinen BengüTürk TV’de sunucu olarak çalışmaktadır. Özellikle diplomasi muhabiri olarak çeşitli görevlerde bulunan Toplar, zaman zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yurt dışı gezilerine de katılan gazetecilerden biridir.

Ecem Toplar, medyada aktif bir isim olup, siyasi ve diplomatik konularda yaptığı haberlerle öne çıkıyor. BengüTürk TV’deki sunuculuk kariyeri boyunca birçok önemli haberi izleyicilere aktarmış ve çeşitli programlarda görev almıştır.

Kaynak: aslinda.com