İtalya, Arnavutluk’u 2-1 mağlup etti İtalya, Arnavutluk’u 2-1 mağlup etti

Teknik adam tercihini Türkiye Kupası finali sonrasına bırakan siyah-beyazlılar, bu hafta kararını verecek. Perşembe günü yapılması beklenen yönetim kurulu toplantısı yeni hocayı belirleyecek.

Türkiye Kupası'nda şampiyon olarak UEFA Avrupa Ligi'ne play-off etabından katılmaya hak kazanan Beşiktaş, ligi ise 6. sırada bitirdi. Sezonun sonuçlanmasının ardından akıllara siyah-beyazlıların yeni teknik adamının kim olacağı sorusu geldi. Başkan Hasan Arat'ın gönlünde yatan ismin Nuri Şahin olduğu bilinirken diğer yöneticilerin yerlideki tercihi ise Sergen Yalçın.

Yabancı ihtimali

2. Başkan Hüseyin Yücel, başta Jose Mourinho olmak üzere birçok yabancı teknik adamla görüşmelerini sürdürüyor. Bu hafta İtalya'ya gitmesi beklenen Yücel, Mourinho ve Maurizi Sarri ile son bir görüşme gerçekleştirecek. Son karar Perşembe günü yapılması beklenen yönetim kurulu toplantısında verilecek.

Nuri Şahin finali bekliyor

Hollanda ekiplerinden Feyenoord'un da ilgilendiği Nur Şahin, Dortmund'un 1 Haziran'da Real Madrid ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi finalinden sonra kararını verecek.

Yasin Özcan ısrarı

Yerli kalitesini artırmak isteyen Beşiktaş, Kasımpaşa'nın genç sol beki Yasin Özcan için İstanbul ekibiyle görüşmelerini sürdürüyor. Son maçta Kartal'a harika bir gol atan Yasin, siyah-beyazlı formayı giymeye sıcak bakıyor.

Editör: Çağlar Aslan