Bayraktar'dan KIZILELMA'lı bayram mesajı Bayraktar'dan KIZILELMA'lı bayram mesajı

Pazar günü Osmangazi ilçesi Atıcılar Mahallesi’nde meydana gelen olayda, H.T. isimli taksici, 16 T 0155 plakalı aracına 2 yolcu aldı. Araca binen yolcular, bir süre farklı mahallelere giderek buralardan alışveriş yaptı. Durumdan şüphelenen H.T. yolculara, "Evde çocuklarım bekliyor, nerede inmek istiyorsanız indireyim sizi" dedi.

Bu sözlere sinirlenen ve sürücünün yanında oturan yolcu, "Taksimetre çalışıyor, istediğim yere götürürüm" deyince kavga patlak verdi. Tartışma sırasında yolcu, sürücüyü direksiyonda darbetti. O anlar ise araçta bulunan kameraya yansıdı. Aldığı darbeler sonucu taksici aracı durdururken, inen yolcular ise 'Sen de dışarı çık' diyerek bağırmaya başladı. Bunu fırsat bilen H.T., aracıyla hızla bölgeden uzaklaştı.

POLİS MERKEZİNE GİTTİ

H.T., yaşadığı olayın ardından Küçükbalıklı Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu. Şikayetin ardından Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi yakalamak için çalışmalara başladı. Araç içi kamera ve güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, şüphelinin Ufuk İ. olduğunu belirledi. Ufuk İ., sabah saatlerinde gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen Ufuk İ.'nin işlemleri devam ediyor.

Editör: Berfin Bitirim