Burcu Balta - Özel Haber

Anime serilerinin çok sevildiği bu dönemde kendine hayran bırakan bir manga olan Demon Slayer izleyenleri kendine bağlıyor.

2019 yılında izleyicilerin karşısına çıkan Demon Slayer, yayınlandıktan kısa süre sonra birçok kişinin favorilerinden birine dönüştü.  Koyoharu Gotouge tarafından yazılan Demon Slayer ile ilgili detaylar, meraklı fanlar tarafından araştırılıyor.

5. sezonu sona eren dizinin yeni sezonu ile ilgili detaylar şimdiden en çok konuşulan konulardan biri oldu. Sizler için Demon Slayer animesinin 6. Sezonu ile ilgili bilinenleri derledik.  Peki Demon Slayer 6. sezon ne zaman gelecek? Demon Slayer'ın 6. sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte konuya ilişkin detaylar…

DEMON SLAYER 6. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Demon Slayer'ın 6. sezonuyla ilgili resmi tarih henüz açıklanmadı. Yapımcılar bu konuya ilişkin ayrıntıları izleyicilerle paylaşmamış olsa da serinin önceki sezonlarının çıkış süresi göz önüne alındığında, 6. sezonun 2024 sonlarına doğru veya 2025 başlarında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Konuya ilişkin resmi açıklama geldiğinde haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.

Dune hayranlarına 'geliyor' dedirten gelişme! Gizemli bir filmin vizyon tarihi ortalığı karıştırdı... Dune hayranlarına 'geliyor' dedirten gelişme! Gizemli bir filmin vizyon tarihi ortalığı karıştırdı...

Resim 2024 07 03 173458314

DEMON SLAYER ANİMESİNİN 6. SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin 6.sezon yayın tarihinin açıklanmasıyla birlikte yeni sezon fragmanının da yayınlanacağı düşünülüyor.

DEMON SLAYER’IN KONUSU NEDİR?

Bir iblis saldırısında ailesi katledilen ve kız kardeşi lanetlenen Tanjiro, laneti kaldırmanın bir yolunu bulmak ve intikam almak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Bu yolculukta yaşanan olaylarla sizi kendine bağlıyor ve sezonların nasıl akıp gittiğini anlamıyorsunuz.

Yeni sezonda da beklentileri yüksek tutan bu dizinin sevenleri heyecanla bölümlerin gelmesini bekliyor.

DEMON SLAYER SESLENDİRME KADROSU

Demon Slayer’ın güçlü seslendirmen kadrosu ise şu şekilde:

Natsuki Hanae, Zach Aguilar, Abby Trott, Hiro Shimono, Yoshitsugu Matsuoka, Bryce Papenbrook, Doug Erholtz

Kaynak: aslinda.com