Gökhan Erek / Muhabir

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada geçmiş dönemde İYİ Parti’de olan, yapılan yanlış hamlelerden dolayı partisine küsenlere seslendi. 

“PARTİ DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE SİZİNDİR”

Dervişoğlu, küskünlere yönelik yaptığı açıklamada ,”Açık bir çağrıda bulunmak istiyorum; 7 yıllık siyasi hareketimiz içerisinde büyük mücadeleler vermiş, şu ya da bu sebeple partimizle yollarını ayırmış ama bizlerle olan gönül ve ülkü bağını asla kaybetmemiş dava ve yol arkadaşlarıma sesleniyorum; İYİ Parti dün olduğu gibi bugün de sizindir.” ifadelerini kullandı. 

Seçmen Özgür Özel’in muhalefet yapma şeklini onaylıyor mu? Asal’dan dikkati çeken anket! Seçmen Özgür Özel’in muhalefet yapma şeklini onaylıyor mu? Asal’dan dikkati çeken anket!

"GELİN KÜSKÜNLÜKLERİ SONLANDIRALIM”

Dervişoğlu, yaptığı çağrıya şu satırları ekledi, “Gelin, yaralarımızı birbirimize sarılarak saralım, gelin küskünlükleri sonlandıralım. Gelin haklıya hakkını hep birlikte teslim edelim ve mücadelemize daha güçlü bir şekilde devam edelim. Gelin Hep birlikte mavi göğü çadır, güneşi bayrak eyleyelim.” 

“SADECE  KAPILAR DEĞİL GÖNÜLLERİMİZ DE AÇIK”

Milletin kendilerini çağırdığını aktaran Dervişoğlu, sözlerini şu şekilde sonlandırdı, “Sadece kapılarımız değil kollarımızla gönüllerimizle milletimize ardına kadar açıktır.”