AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik açıklamasında bugün gündemde yer alan ve en düşük maaşı alan 1,8 milyon emekliyi heyecanlandıran yeni düzenleme ile zam iddiaları hakkında konuştu.

Ömer Çelik, "Emeklilerle ilgili çalışma var. Çalışma devam ediyor. Bugün yarın çalışma devam edecek. Bir karar henüz verilmedi. Zamana dair değerlendirme yapamayız. Bu disiplinin korunması esas olmak üzere toplumumuzun yanındayız" ifadelerini kullandı. 

Wattpad'den Türkiye açıklaması! Wattpad düzeldi mi, ne zaman erişime açılacak? Wattpad'den Türkiye açıklaması! Wattpad düzeldi mi, ne zaman erişime açılacak?

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in öne çıkan diğer açıklamaları şöyle oldu:

"SURİYE'NİN TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜNDEN YANAYIZ"

"Normalleşme konusu tüm dünyada da gündem oldu. Tutumumuzu sürdürüyoruz. Suriye toprak bütünlüğünden yanayız. milli birliğine karşı tutum içinde olunmasını hoş görmeyiz. Biz Cenevre ve Astana sürecini birbirinin tamamlayıcısı olarak gördük. Oradaki varlığımız Suriye toprak bütünlüğüne karşı değil teröristan kurdurulmasına karşıdır. Hem tehdit bertaraf edildi hem Suriye milli iradesine karşı irademiz ortaya konuldu. Biz bize güvenen kimsenin mağdur olmasına müsaade etmeyiz. Normalleşmeyi ifade ettikten sonra Kayseri ve Suriye kuzeyindeki olaylar provokatörlerin iş başında olduğunu göstermekte. Bunlara gereken cevap verildi. Bayrağımıza saygısızlık yapanların özür dilemesi MİT ve silahlı kuvvetlerimizin çalışması ile sağlandı."

"ERKEN SEÇİM TARTIŞMASI"

"Seçim dönemi kapandı. Bu tartışmaları yakinen takip ediyoruz. Muhalefetin bunu getirmesi kendi aralarındaki iç mücadeleyi yönetmeye dönük. Erken seçim tartışmalarının muhatabı değiliz. Milli irade kararını vermiştir. Etrafımızda yeni gelişmeler olurken bu tartışmalar gereksiz. Toplumun her kesimi planını buna göre yapmalı."

Kaynak: www.aslinda.com