Beşiktaşlı yöneticiden Rafa Silva tepkisi! ''Böyle paylaşımda bulunamazsınız!' Beşiktaşlı yöneticiden Rafa Silva tepkisi! ''Böyle paylaşımda bulunamazsınız!'

Kongre sürecinde geri sayıma geçen sarı-lacivertlilerde bir yandan da transfer çalışmaları aralıksız devam ediyor. Aziz Yıldırım ile yarışacak olan Ali Koç, kulübün anahtarını Jose Mourinho’ya teslim etmiş durumda. Dünyaca ünlü teknik adam daha önceden analizlerini yaptığı yeni takımının tüm eksik yanlarını belirledi. Sportif direktör Mario Branco ile tam zamanlı mesai yapan Portekizli, ilk transferini gerçekleştirmeye yaklaştı.

Ada'ya gidiyor

Süper Lig ve Avrupa’da mutlak başarı hedefiyle yola çıkan 61 yaşındaki Mou, Tottenham’da beraber çalıştığı orta saha oyuncusu Pierre-Emile Hojbjerg’in transferi için resmen düğmeye bastı. Tarafların uzun süren görüşmelerden sonra prensipte el sıkıştığı kaydedildi. Başkan Ali Koç’tan da onay alan Branco, bonservis pazarlıklarını sonuçlandırmak için kısa süre içerisinde İngiltere’ye uçacak. Kanarya’nın amacı 1 hafta içerisinde transferi resmileştirmek.

Mourinho’nun adamı

2020-21 sezonunda 16.5 milyon avroya Southampton’dan Jose Mourinho’nun çalıştırdığı Tottenham’ın yolunu tutan Höjbjerg, Londra ekininde 4. sezonunu bitirdi. Danimarkalı yıldız, bu 4 sezonda en fazla forma şansını Mourinho döneminde 53 maç sahaya çıkarak buldu.

Editör: Çağlar Aslan