Son günlerde peş peşe gelen dehşet verici cinayet haberlerine bir yenisi eklendi. Son olarak Gaziantep’te meydana gelen olayca bir çöp konteynerinde çuval içerisinde boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış halde bir kadının cansız bedeni bulundu.

Konteynere çöp atan vatandaşların ihbarı sonrası olay yerine gelen polis ekipleri bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini izleyerek kadının kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

15 Haziran Cumartesi günü kargolar açık mı, yarım gün mü? Kurban Bayramı arifesinde kargolar dağıtım yapıyor mu? 15 Haziran Cumartesi günü kargolar açık mı, yarım gün mü? Kurban Bayramı arifesinde kargolar dağıtım yapıyor mu?

CESET BULDULAR

Gece saatlerinde Karşıyaka Mahallesi'nde meydana gelen korkunç olayda, mahallede bulunan konteynere çöp atan vatandaşlar çuval içerisinde ceset görünce durumu 112 Acil Çağrı Merkezi ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi intikal etti. Yapılan incelemede, konteynere atılmış çuval içerisinde 25 yaşlarındaki bir kadının cansız bedeni bulundu.

Editör: Berfin Bitirim