Berfin Bitirim-Muhabir

Rock müziğinin sevilen isimlerinden Haluk Levent, Antalya Açıkhava Sahnesi'nde verdiği konserle hayranlarını coşturdu. Konserin ardından aniden rahatsızlanan sanatçı, geceyi hastanede geçirdi. Göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikayetleri üzerine hastaneye kaldırılan Levent, yapılan tetkiklerin ardından ciddi bir sağlık sorunu bulunmadığı tespit edilerek tedavi altına alındı.

Damadın ayakları kırılınca nikahı hastanede kıydılar Damadın ayakları kırılınca nikahı hastanede kıydılar

DOKTOR AÇIKLAMA YAPTI

Sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi veren Op. Dr. Fahri İslim, yapılan tetkiklerde endişe verici bir duruma rastlanmadığını belirtti. Dr. İslim, "Haluk Levent, gece saatlerinden itibaren istirahat etti ve serum tedavisi uygulandı. Şu an sağlık durumu iyi ve herhangi bir sağlık sorunu bulunmuyor. Sağlıkla taburcu olarak işinin başına döndü" dedi.

HAYRANLARININ GÖNLÜNÜ FERAHLATTI

Tedavisinin ardından taburcu edilen Haluk Levent, sosyal medya üzerinden hayranlarına sağlık durumunun iyi olduğunu ve endişe edilecek bir durum olmadığını belirten bir mesaj paylaştı. Bu açıklama, ünlü sanatçının hayranlarını rahatlattı ve kendisine geçmiş olsun dilekleri yağdı.

Editör: Berfin Bitirim