Berfin Bitirim-Muhabir

Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrailli Bakana tepki: Gündemi değiştirmeye yönelik faydasız çaba Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrailli Bakana tepki: Gündemi değiştirmeye yönelik faydasız çaba

Ülkemizin en kalabalık ve koşuşturmacalı şehri olan İstanbul'da yaşayan vatandaşlar her sabah başka bir çileye gözlerini açıyor. Evden işe, okula gitmek için zamanla yarışan İstanbullular bu sabah M3 M3 Bakırköy-Kayaşehir Metro Hattı'nın ikinci durağı olan Özgürlük Meydanı'na geldiğinde kapalı kepenkle karşılaştı.

Metronun önünde vatandaşlara bilgi veren görevli bazı duraklarda elektrik kesintisi olduğunu ve bu nedenle bazı duraklarda seferlerin yapılamadığını ifade etti.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPILDI

Metro İstanbul sosyal medya platformu Twitter (yeni adıyla X) üzerinden açıklama yaptı. M3 Bakırköy-Kayaşehir Metro Hattı'nda teknik bir arıza nedeniyle seferlerin İncirli-Kayaşehir istasyonları arasında yapıldığına vurgu yapıldı.

Duyuruda, "Sefer yapılamayan İncirli-Bakırköy Sahil istasyonları arasında ücretsiz İETT otobüsleri ile hizmet verilmektedir." denildi.

Editör: Berfin Bitirim