Berfin Bitirim-Muhabir

Salman Tin ve Bilge Kağan Etil'in müzik grubu KÖFN ile ilgili ortaya atılan iddialar hayranların iki gündür en çok konuştuğu konulardan biri oldu. Sosyal medyada Etil ve Tin’in birbirlerini takip etmeyi bıraktıkları ortaya çıktı. Bu gelişmenin ardından ünlü grubun dağıldığına ilişkin iddialar KÖFN tutkunlarının üzülmesine neden oldu. Sizler için KÖFN grubunun dağılıp dağılmadığını araştırdık.

Peki KÖFN grubu dağıldı mı, konser verecek mi? Selman Tin ve Bilge Kağan Etil müziği bıraktı mı? İşte konuya ilişkin detaylar…

KÖFN GRUBU DAĞILDI MI?

Bir Tek Ben Anlarım şarkısı ile birden patlayan ve milyonların sevgilisi haline gelen KÖFN grubunun üyeleri Selman Tin ve Bilge Kağan Etil sosyal medya üzerinden birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Bu gelişmenin ardından grubun dağıldığı öne sürüldü.

Konuya ilişkin verilen son bilgilere göre KÖFN grubu gerçekten dağıldı. İki sanatçının ayrı ayrı müzik yapmaya devam edeceği iddia edildi.

Salman Tin ve Bilge Kağan Etil tarafından 2018 yılında kurulan grup, En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı ve En İyi Şarkı ödüllerini kazanarak müzik piyasasını altüst etmişti.

Kayıp madenciden 12 saat sonra sevindirici haber geldi Kayıp madenciden 12 saat sonra sevindirici haber geldi

KÖFN GRUBU KONSER VERECEK Mİ?

Dağıldığı ifade edilen KÖFN grubunun bir daha konser vermeyeceği tahmin edilirken başarılı müzisyenler Salman Tin ve Bilge Kağan Etil’in bireysel konserler vermesi bekleniyor.

Kaynak: aslinda.com