Gökhan Erek / Muhabir

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin Grup Toplantısı'nda Asgari ücretin artırılması için "Asgari ücrete zam istiyorsanız,  Asgari ücret artsın istiyorsanız; bu akşam saat 21.00'da ışıkları yakın, ışıkları kapatın." şeklinde çağrıda bulundu.

"SAAT YANLIŞ SEÇİLMİŞ"

Ancak Özel'in ışık açma ve kapama çağrısı beklenen ilgiyi görmedi. Gazeteci İsmail Saymaz Özel'in çağrısı ile ilgili "CHP, saat 21’e ışık yakıp söndürme kararı aldı ancak o saatte İstanbul’da hava kararmıyor. Saat yanlış seçilmiş. Saat 22’de olması daha doğru olurmuş." şeklinde açıklama yaptı.

"BU DENLİ DUYURUSUZ HABERSİZ EYLEM YAPILIR MI?"

Veryansın Yazarı Nihat Genç ise 'Işık açma kapama eylemi'ne katılımın sıfır olduğunu belirterek, "Kafayı sıyırmışlar bu denli duyurusuz habersiz hazırlıksız eylem yapılır mı, kendilerini rezil ettiler! Son seçimlerde en çok oy almış partideki zekaya vizyona bakın!" ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Türkmen istifa etti Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Türkmen istifa etti

"İMAMOĞLU'NUN BİNLERCE DAİRESİ VAR BARİ O AÇIP KAPATSAYDI"

Genç, CHP'nin tüm ülkede en çok oy aldığı semtte oturduğunu vurgulayıp, "Tek bir katılım görmedim. İmamoğlu'nun binlerce dairesi var, bari o açıp kapatsaydı!"

Kaynak: aslında.com